ŽENY: Dva turnaje a jejich shrnutí

07.03.2017 15:01

Dne 5. 2. jsme v brzkých hodinách odjely do Českých Budějovic, utkat se s týmem domácích, FBC Štíři Č. Budějovice B, a s týmem, který se drží na první příčce tabulky, FBC Žďár nad Sázavou.

Ani jeden zápas pro nás nebyl úspěšný. V prvním zápase na nás nastoupily Budějovice s poněkud posilněným týmem. Tým byl silnějším, díky hráčkám z 1. ligy. Nelze říct, že bychom jim fyzicky nestačily, ale na míčku jsme byly o dost slabší. Nedokázaly jsme překvapit brankařku, a vstřelit ani jeden gól. Prohrály jsme po dlouhé době s nulovým skorem na naší straně a to 0:5.

Přehled branek:

1.       část       01:25 Eliška Juhaňáková (Lenka Křiklánová)

2.       část       03:29 Lada Janošťáková (Barbora Zahradníková)

13:24 Eliška Juhaňáková (Barbora Zahradníková)

3.       část       04:32 Eliška Tibitanclová (Lada Janošťáková)

10:20 Jana Trnková (Daniela Postlová)

Ani druhý zápas proti Žďáru nám nevyšel. Přicházely školácké chyby a soupeřky je ihned trestaly. Začátkem každé třetiny nám soupeřky vstřelily rychlé góly, což se dost podepsalo na naší psychice. Vsítit gól se podařilo až kapitánce B. Zahradníčkové ve třetí třetině. Výsledek 1:7 svědčí o výkonu.

1.       část       01:02 Kristýna Šťastná

01:12 Kristýna Syslová

2.       část       00:27 Michaela Boháčková (Eliška Rozmarínová)

01:07 Nikola Flídrová (Miroslava Krupková)

3.       část       02:27 Barbora Zahradníčková (Renata Kohoutová)

06:48 Eliška Kunczová

09:30 Eliška Růžičková (Kristýna Šťastná)

10:23 Eliška Rozmarínová

Do Jindřichova Hradce jsme se vydaly dne 18.2.2017 vybojovat důležité body proti domácímu tým FK Slovan Jindřichův Hradec a týmu z Českých Budějovic Fbc Rebels.

První zápas proti domácím byl velice vyrovnaný a plný šancí na obou stranách. O vítězi všal rozhodl jediný okamžik, chyba v našem obranném pásmu, kterou dokázaly soupeřky zkušeně potrestat. První a jediný gól padl ve 2. třetině.

2. část                   07:24 Lucie Kaiserštová (Nikola Šinská)

Dle výsledkové tabulky by měl být zápas s Fbc Rebels naprosto jasný v náš prospěch. Bohužel to tak nebylo. V první třetině jsme skórovaly hned 2x, což nám podvědomě dovolili zvolnit. Avšak se nám to vůbec takticky nepovedlo. Soupeřky na začátku 3. třetiny dokázaly scóre rychle vyrovnat a my musely tak bojovat o 3 body do tabulky. Naštěstí Kateřina Poláková dokázala přesně namířit svou střelu a poslat nás 45 s před koncem zápasu do vedení, které jsme již udržely.

Za poslední 2 turnaje se nám nedaří přesné přihrávky a i trefit bránu se zdá jako těžký úkol.  Doufáme, že to střelecké prokletí se brzy zlomí. Třeba už na dalším zápase, který bude v naší domácí hale 18.3. s týmem z Pelhřimova a z Dačic.

1.       část       03:44 Ivana Kohoutová (Barbora Zahradníčková)

14:11 Barbora Zahradníčková (Kristýna Kukeňová)

3.       část       05:22 Andrea Krajíčková (Dana Volfová)

13:06 Andrea Krajíčková

14:11 Kateřina Poláková (Renata Kohoutová)