Ženy v Pelhřimově bojovaly a bodovaly

08.11.2017 10:29

4.11 se ženy vydaly na zápas do Pelhřimova, kde je čekala odveta proti Dačicím a očekávaný zápas proti prvním Rudým Dračicím.

V prvním zápase na naše ženy čekaly Dačice. Na předchozím turnaji jim právě Dačice uštědřily první prohru v sezóně, ale v Pelhřimově byl ženský tým značně posílen. Zápas začal ve vysokém tempu a naštěstí lépe pro světelský tým. To, že byly naše ženy lepší herně, se naštěstí projevilo i na skóre. Po první třetině, kdy se prosadila dvakrát Nikča Slavíková, jsme vedly 3:0. Ve druhé třetině Nikča dovršila hattrick. V zápase ženy muselyi přestát tři dvouminutové a jedno pětiminutové oslabení. Navíc ještě i déle jak minutu trvající oslabení 5 na 3. Dačicím se díky tomu sice podařilo snížit, ale nakonec to nestačilo a zápas naše ženy vyhrály 4:2.

Góly

1. třetina - 2:38 Slavíková (Franclová), 11:52 Slavíková (Kukeňová), 12:14 Poláková (Franclová)
2. třetina - 5:40 Slavíková

Ve druhém zápase ženy musely nastoupit proti týmu z Týna nad Vltavou. V první třetině jsme s prvním týmem tabulky dokázaly držet krok. Zápas začal od začátku ve vysokém tempu, ale na gól se čekalo až do 2. části. Tam se dvakrát prosadila Renča Kohoutová. Ve třetí třetině nám bohužel soupeř odskočil na dvougólový náskok, který se podařilo Kátě Polákové snížit, ale dorovnat ztrátu se nepodařilo, takže ženy podlehly Rudým Dračicím 3:4.