Ženy opět stoprocentní a vedou tabulku!!

08.11.2016 13:03

V sobotu 5.11.2016 odjely ženy do Žďáru nad Sázavou, aby se popraly o další body. Čekal je zápas s nováčkem soutěže Spartak Pelhřimov a s již dobře známým soupeřem TJ Centropen z Dačic.

Hned v prvním zápase nás čekal Pelhřimov. Ze začátku byla hra velmi opatrná, neboť jsme nevěděly, jak soupeře překvapit a jaký styl hry hrát. Z naší strany nebyla hra vůbec dobrá. Chyběl nám důraz, přesné přihrávky. Tyto chyby dokázal soupeř potrestat a do druhé třetiny jsme šly s jednogólovým mankem. V druhé třetině jsme se však dokázaly sebrat a během chvíle jsme skórovaly hned 2x a to zásluhou gólů Nikoly Slavíkové a Kateřiny Polákové. Soupeře jsme však již nepustily k žádné větší akci. Ve třetí třetině ještě přidala gól Kristýna Kukeňová a Renata Kohoutová po přesné přihrávce od Katky Polákové. Připsaly jsme si tak 3 body za vítězství 4:1.

Góly: 8. Sůvová Lucie (Němcová Petra), 27. Slavíková Nikola (Kukeňová Kristýna), 29. Poláková Kateřina (Slavíková Nikola), 31. Kukeňová Kristýna (Slavíková Nikola), 32. Kohoutová Renata (Poláková Kateřina)

Po 20 minutové pauze jsme byly připraveny nastoupit do dalšího zápasu. Dačice byly tentokrát poněkud oslabené. Chyběla jim klíčová hráčka Adéla Lélyová, takže hra z jejich strany nebyla vůbec dobrá. Tým tvořila převážně děvčata z juniorky. Byla vidět jejich nesehranost a nejistota na míčku. Dačice se tedy staly naší snadnou kořistí. I v tomto zápase se může Katka Poláková pochlubit hattrickem. Gólově se též prosadila kapitánka Barbora Zahradníčková (2x), Zuzana Chládová (2x), Nikola Slavíková a Renata Kohoutová. Konečný výsledek 9:0 mluví za vše.

Góly: 3. Chládová Zuzana, 3. Zahradníčková Barbora, 5. Poláková Kateřina (Zahradníčková Barbora), 18. Chládová Zuzana (Kratochvílová Aneta), 24. Poláková Kateřina (Kohoutová Ivana), 25. Slavíková Nikola, 35. Zahradníčková Barbora (Kohoutová Ivana), 42. Kohoutová Renata (Zahradníčková Barbora), 42. Poláková Kateřina (Kratochvílová Aneta)

Další zápas sehrajeme v domácí hale v Ledči nad Sázavou 19.11.2016 o první místo již v 9 hodin s týmem FBC Žďár nad Sázavou!  Tak nás přijď povzbudit! Další zápas poté ve 14 h sehrajeme s týmem z Českých Budějovic a hned poté s týmem z Písku.