Ženy na domácím turnaji stoprocentní

11.12.2017 21:59

Ženy čekal 9.12 domácí turnaj, kde se jim v domácí hale v Ledči postavily ženy SK Jihlava B a FBC Sokol Písek.

Sestava: Sadílková B. (Sadílková A.) - Zahradníčková, Doležalová, Bártová, E. Tichá, Petrovičová – Slavíková, Poláková, Franclová, Provazníková, Kohoutová I., Kohoutová R.

Světlá n/S – SK Jihlava – Žďár n/Sáz B 5:4

Branky a asistence: 20:39 Franclová, 22:49 Poláková (E. Tichá), 28:22 Franclová (Slavíková), 35:34 Franclová (Poláková), 44:09 Slavíková (Doležalová)

Prvním soupeřem našich žen, bylo SK Jihlava B. Druhý tým Jihlavy, přijel do Ledče v posílené sestavě. O víkendu totiž nehrál A-tým a tudíž pár hráček přijelo na turnaj do Ledče. V první třetině zápasu dominovaly hráčky SK Jihlava. Ve druhé třetině dokázal během dvou střídání otočit vývoj zápasu juniorský útok, když se nejdříve trefila Franclová a dvě minuty po ní Poláková. Vedení však naše hráčky držely pouze dvě minuty, když v desáté minutě SK vyrovnalo. Boj pokračoval ve třetí části. Naše hráčky vždy odskočily do jednobrankového vedení, ale SK se vždy podařilo vyrovnat. V čase 14:09 však dokázala zápas definitivně rozhodnout Slavíková a ženy tak dokázaly porazit Žďár 5:4.

FBC Sokol Písek – Světlá n/S 2:13

Branky a asistence: 3:52 Franclová (Kohoutová I.), 12:31 Doležalová, 18:25 Slavíková (Poláková), 19:55 Poláková (Sadílková A.), 20:27 Doležalová (Kohoutová I.), 22:24 Slavíková (Kohoutová I.), 24:23 Doležalová (Kohoutová I.), 26:28 Franclová (Poláková), 27:22 Franclová (Slavíková), 27:44 Franclová (Poláková), 32:56 Doležalová, 41:54 Poláková (Kohoutová I.), 42:44 Franclová (Poláková)

Zápas ve kterém bylo od úvodních minut jasné, že tempo budou diktovat naše florbalistky podle očekávání i začal. Ve čtvrté minutě nás dostala do vedení Franclová. Kanonádu však spustily ženy až ve druhé třetině, kdy se nejdříve prosadila Slavíková a o minutu později vyhodila brankářka Sadílková míček na nabíhající Polákovou, která svůj samostatný únik na brankářku proměnila. Od té doby byl zápas prakticky rozhodnutý. Písku se dvakrát podařilo skóre snížit, ale ženy je jasně přehrály 13:2. V zápase střelecky zazářil juniorský útok, který dohromady vsítil 9 gólů. 5 z nich Lea Franclová (v zápase 5+0), shodně po dvou brankách skórovaly Nikola Slavíková (2+1) a Kateřina Poláková (2+4). Hned 4 branky vstřelila Andrea Doležalová (4+0). Jako výborný asistent se předvedla Ivana Kohoutová (0+5), která se podílela na pěti brankách našeho týmu.