ŽENY: Dva turnaje s odlišnými tvářemi

13.01.2017 15:38

Dne 27. 11. 2016 jsme odjely do Žďáru nad Sázavou v poněkud oslabené sestavě. Juniorská děvčata měla vlastní zápas, a tudíž jsme jely pouze v 9 hráčkách. Čekal nás klíčový zápas s FK Slovan Jindřichův Hradec, který nám dýchá v tabulce na záda. První gól se vstřelila Renata Kohoutova v čase 01:55, a tím poslala tým do vedení. Ve 3. minutě byl odpískán trestný nájezd, který Eva Tichá neproměnila.  Soupeřky vyrovnaly scóre v čase 07:53 přesnou střelou do naší branky. Téměř celé dvě třetiny se nám dařilo držet remízovou situaci. Avšak v 40. minutě zápasu se nešťastně skutálel míček do naší branky a soupeřky zvýšili náskok. Jednogólové manko se nám nepodařilo srovnat a prohrály jsme 1:2.

Branky: 01:53 Kohoutová Renata (Kohoutová Ivana), 7:53 Šinská Nikola (Reisnerová Ester), 40:13 Chvojková Aneta

Další zápas jsme odehrály proti týmu Fbc Rebel z Českých Budějovic, který drží poslední příčku v tabulce. Doufaly jsme tedy v jasnou výhru, ale herně jsme na tom nebyly dobře. Nedařilo se nám, přizpůsobily jsme se stylu hry soupeřek a málem jsme za to byly potrestány. V první třetině se podařilo Evě Tiché vsítit soupeřkám 2 góly. Ve druhé třetině soupeřky snížily náskok. A potom přišla z naší strany obrovská krize, kdy se soupeřky na nás dotahovaly a my nechtěly prohrát. Naštěstí nás podržela gólmanka Barbora Sadílková a my ubojovaly vítězství 4:3.

Branky: 03:47 Tichá Eva (Zahradníčková Barbora), 13:53 Tichá Eva (Tichá Aneta), 21:42 Kateřina Soukalová (Domínová Nikol), 32:10 Zahradníčková Barbora (Kohoutová Renata), 32:20 Kohoutová Ivana (Tichá Eva), 36:08 Šídlová Marie, 37:11 Pilná Kristýna

Po více než 30 denní pauze jsme 7. 1. 2017 odjely do Dačic s cílem přivést si své první novoroční bodíky. Našimi soupeři byl TJ Spartak Pelhřimov a TJ Centropen.  S Pelhřimovem jsme celou první třetinu hrály vyrovnaně. Ani jednomu z nás se nepodařilo vsítit branku. Avšak to se změnilo v 2. třetině přesně cílenou střelou Zuzany Chládové. V zápětí další branku přidala Barbora Zahradníčková a Ivana Kohoutová. Do třetí třetiny jsme vstupovaly s třígólovým náskokem, který dokázaly soupeřky v prvních minutách 3. třetiny stáhnout. Brankové vedení jsme udržely a vyhrály tak 3:1.

Branky: 19: 45 Chládová Zuzana, 22:52 Zahradníčková Barbora (Kohoutová Renata), 26: 55 Kohoutová Ivana (Tichá Aneta), 35:41 Sůvová Lucie (Snížková Nella)

S Dačicemi jsme odehrály velice vyrovnaný zápas. První branku zápasu vstřelila Renata Kohoutová a poslala nás tak do vedení. Na tuto branku vzápětí soupeřky odpověděly a vyrovnaly scóre. Ještě v první třetině se nám podařilo vstřelit další dva góly zásluhou Kristýny Kukeňové a Kateřiny Polákové. Do druhé třetiny jsme tak vstupovaly za stavu 2:1. Soupeřky z Dačic byly první, které daly góla ve druhé třetině a opět tak vyrovnaly stav. Avšak do vedení nás znovu dostala Kateřina Poláková, která vymetla soupeřovu branku. Ve třetí třetině jsme byly opět úspěšnější na počet vstřelených branek. Podařilo se nám přidat další 3 góly zásluhou Katky Polákové, Anety Tiché a Kristýny Kukeňové. TJ Centropen jsme porazily 7:5.

Branky: 01:18 Kohoutová Renata (Zahradníčková Barbora), 08:18 Lelyová Adéla (Bártů Lucie), 10:31 Kukeňová Kristýna (Poláková Kateřina),13:11 Poláková Kateřina, 14:44 Distelová Andrea (Lelyová Adéla), 22:41 Horáková Lucie (Slatinská Iva), 24:32 Poláková Kateřina (Kohoutová Ivana), 39:57 Lelyová Adéla (Bártů Lucie),40:29 Poláková Kateřina (Zahradníčková Barbora),40:45 Tichá Aneta (Kukeňová Kristýna), 41:10 Lelyová Adéla (Distelová Andrea),44:30 Kukeňová Kristýna