Ženy a jejich hodnocení pouťového a domácího turnaje

07.11.2017 16:18

Začala nová sezóna 2017/2018 a holky vyjely na první zápas o Světelské pouti do Dačic. Byl to zápas plný očekávání, neboť většinu týmu tvořily mladičké juniorky, které si jely poprvé vyzkoušet zápas žen.  V bráně se poprvé předvedla juniorská gólmanka Adéla Sadílková, která jako její sestra po celou dobu obou zápasů předváděla perfektní zákroky. V prvním zápase prověřil naše holky tým z Dačic, které je ve finále nakonec porazil 1:5. Střelcem jediné branky se stala Renata Kohoutová. V druhém zápase holky nastoupily proti týmu z Pelhřimova. Zápas byl v po celou dobu vyrovnaný. Avšak světelské ženy dokázaly udržet jednogólový náskok a vyhrát tak 7:6. Čtyřmi góly se blýskla Kateřina Poláková. Parádně sezónu načala i nová juniorská posila Klára Kapcová, která má ze zápasu hned 3 asistence.
1. část: 4:25 Andrea Doležalová (Klára Kapcová), 8:09 Andrea Doležalová (Renata Kohoutová),
2. část: 00:26 Kateřina Poláková (Klára Kapcová), 07:57 Kateřina Poláková (Klára Kapcová), 11:42 Aneta Tichá (Andrea Doležalová),
3. část: 04:33 Kateřina Poláková (Nikola Slavíková), 05:48 Kateřina Poláková (Aneta Tichá).

I ženy odehrály svůj první letošní zápas doma. V neděli 22. 10. se do ledečské haly sjely týmy z Pelhřimova, Písku a Českých Budějovic. Prvním soupeřem byl FBC Písek. Holky v první třetině nasázely soupeři hned tři branky a měly tak slušný náskok na soupeře. V druhé třetině Písek potrestal chyby a scóroval. Na jejich branku však odpověděla Katka Poláková. Ve třetí třetině nastala zmatená a zbrklá hra, kterou soupeř pohotově potrestal. Během dvou minut se dotáhly na holky. Naštěstí světelské ženy dokázaly stav udržet a vyhrály 4:3.
1. část: 07:26 Kristýna Kukeňová (Leona Franclová), 09:24 Nikola Provazníková (Renata Kohoutová), 10:05 Kristýna Kukeňová (Leona Franclová)
2. část: 06:18 Miroslava Košatková (Andrea Uhlíková), 12:19 Kateřina Poláková (Leona Franclová)
3. část: 11:04 Miroslava Košatková (Andrea Uhlíková), 13:43 Miroslava Košatková (Lucie Predajňová)

Další 3 body byly holkám připsány za výhru nad týmem FBC Štíři Č. Budějovice 4:3.
1. část: 04:06 Leona Franclová (Kateřina Poláková), Eliška Zimová (Daniela Postlová)
2. část: 00:53 Andrea Doležalová (Barbora Zahradníčková), 08:31 Eliška Zimová, 10:24 Leona Franclová (Andrea Doležalová)
3. část: 04:44 Andrea Doležalová