Shrnutí mužského turnaje v Ledči nad Sázavou

18.03.2017 13:08

Další zápasy jsme měli naplánované v domácí hale v Ledči nad Sázavou. Věděli jsme, že nás opět čekají dva celkem rozdílné zápasy, neboť soupeři byli Sabots Jihlava, která hraje o první příčky tabulky a Přibyslav, která okopuje opačné postavení v tabulce.

Do zápasu jsme šli s tím, že další 3 body do tabulky máme na dosah. Utkání bylo však velice vyrovnané po celou hrací dobu, čemuž také nasvědčují třetiny, které skončily všechny remízovým stavem. Přeci jen už to není „ta“ Přibyslav z předešlých let. Zápas jsme měli stejně jako v prvním zápase dobře rozehraný a  vedli jsme, ale bohužel ani v tomto případě se nám vedení udržet nepodařilo, nicméně jsme zápas neztratili bez zisku bodu a myslím si, že remíza je s ohledem na průběh zápasu zaslouženým výsledkem pro obě mužstva.

Ve druhém zápase jsme soupeři z Jihlavy dokázali, alespoň co se vstřelených branek týče, vzdorovat pouze úvodní třetinu, která skončila pro jihlavský celek 3:2. Od druhé třetiny už branky střílel pouze soupeř, i přes to, že šancí na vstřelení dalších branek jsme měli celkem dost. Nedokázali jsme je však přetavit v další branky a protože soupeř byl schopný našeho jinak výborně chytajícího brankaře překonat ještě celkem 6x, celkové na výsledkové tabuli se zastavilo na skore 2:9 v náš neprospěch.

Když bych oba zápas shrnul, tak si myslím, že v posledních zápasech se výkonostně zlepšujeme, jen je škoda, že se blíží konec letošní sezony, nicméně budu doufat, že ještě do tabulky budeme schopni přidat nějaké body a třeba i přenechat poslední místo tabulky jinému celku. I přesto, že z tohoto domácího turnaje máme „pouze“ bod, výkony byly více než slušné a opět musím vyzdvihnout hlavně výkon brankáře Tomáše Černohlávka,