Shrnutí – Liga Třešť muži

20.11.2017 19:02

V sobotu 11. listopadu 2017 jsme vyjeli do Třeště, kde nás čekaly další 2 zápasy sezony. Soupeři nám byli týmy z Jihlavy – Sabots a tým Salamandra Apoly.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Salamadře Apoly a musím říct, že především první třetina byla z těch velmi nepovedených. Po chvíli jsme prohrávali o 3 branky a nebyli jsme schopní žádnou naší brankou snížit. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil ale i přes pár velice slibných šancí jsme branku nevstřelili a naopak soupeř jednu další přidal, což znamenalo, že po 2 třetinách jsme prohrávali 0:4. Nicméně jsme si na lavičce řekli, že ve florbale je možné vše a že je to stále hratelný zápas, což se ve třetí třetina také potvrdilo. Od první minuty poslední části jsme byli jasně lepším týmem, možná k tomu pomohla i „rošáda“ v sestavě a najednou nás bylo plné hřiště, všude jsme byli dříve, měli spoustu střel a šancí a to se také začalo projevovat na skore. Výbuch euforie přišel 14 vteřin před koncem zápasu, kde se nám zásluhou Petra Trtíka podařilo zápas otočit a najednou jsme vedli 5:4. Bohužel hned po buly, kdy jsme možná ještě byli v euforii, se nám nepodařilo vyhodit balonek z obranné třetiny a hosté zásluhou dalšího tečovaného a pro nás velice smolného golu dokázali 4 vteřiny před koncem vyrovnat na konečných 5:5.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř z Jihlavy, a musím uznat a říct, že soupeř byl po celý zápas ve všech ohledech lepším týmem na hřišti. Tento zápas ani nebudu podrobněji rozebírat. Nedařilo se nám nic a mohu říct, že jsme snad horší zápas v letošním ročníku ještě nehráli. I přesto všechno nakonec konečná prohra 4:11 nevypadá až tak špatně, jak to vypadalo, především, na začátku utkání.

Chtěl bych poděkovat celému týmu především za perfektně zvládnutou třetí třetinu v prvním zápase a nakonec vybojovaný 1 bod za remízu do tabulky.
Věřím, že další body získáme v sobotu 25.11.2017 před „domácím“ publikem ve ledečské sportovní hale, kde nás čekají další 2 zápasy, s Přibyslaví a Pacovskými Honzíky. Především Přibyslavi máme co vracet, těsnou porážku z úvodního kola a kde jinde se porážka lépe vrací, než na „domácí“ půdě!

Za celý tým Mužů Hobbit7

 

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz