Shrnutí – Liga Třebíč 03. 03. 2018

10.03.2018 10:40

V sobotu, 3. března 2018 jsme vyrazili za dalšími 2 zápasy do Třebíče, kde nás čekali 2 soupeři, Snipers Třebíč „C“ a Nové Město na Moravě. Oba zápasy byly celkem důležité, neboť jsme věděli, že je v našich silách oba zápasy vyhrát a získat cenné body do tabulky.

Do prvního zápasu jsme šli s tím, že máme na to získat 3 velice důležité body do tabulky a přiblížit se vysněnému 5. místu, na kterém se před těmito zápasy nacházel právě náš soupeř z Třebíče. Motivace byla určitě velká a v prvních 4 minutách byla hra z naší strany dobrá, dokonce jsme vedli 2:1, kde se nám podařilo vstřelit 2 rychlé branky a odpovědět tak na branku soupeře, nicméně to byl, bohužel, jeden z mála „světlých“ okamžiků tohoto zápasu. Soupeři se podařilo záhy vyrovnat a ovládnout i první třetinu, kdy jsme inkasovali ještě 3krát a první třetina tak skončila 2:5 v náš neprospěch. Dále zápas nebudu rozepisovat, protože jsme nezahráli dobré utkání, sice se nám podařilo ještě alespoň 2krát skórovat, ale bohužel, soupeř přidal dalších 6 branek a zápas tak skončil naší porážkou 4:11.

Ve druhém zápase nás čekal o něco „slabší“ – alespoň dle tabulky – soupeř, kterého jsme již v letošní sezoně dokázali v prvním klání porazit. Nicméně, opět to z naší strany nebyl povedený zápas. Nedařilo se nám téměř nic a opět až na pár kladných chvil a závarů před soupeřovým brankářem se nám zápas bohužel nepovedl. Zápas jsme si naším výkonem prohráli sami poměrem 1:5.

Asi mohu za všechny říci, že tyto 2 zápasy si určitě za „rámeček“ nedáme, neboť zápasy opravdu nebyly povedené a naše hra byla špatná snad ve všech směrech. Věřím, že tento turnaj necháme za sebou a v příštích zápasech budeme zase předvádět naší hru, kterou se v letošní sezoně prezentujeme a díky které jsme historicky na nejlepším umístění za celou dobu, co ligu hrajeme a že v dalších zápasech minimálně umístění udržíme!