Shrnutí – Liga Přibyslav muži

18.12.2017 12:52

Dne 10.12.2017 nás čekaly další zápasy v nedaleké Přibyslavi, kde nás čekali soupeři z Třebíče a Telče, první dva celky tabulky s tím, že Telč v letošní sezoně stále nepoznala hořkost porážky (až do tohoto turnaje :-) ).

V prvním zápase nás čekal soupeř z Třebíče, konkrétně TJ Spartak Třebíč, se kterým jsme již letošní sezonu dokázali uhrát, pro nás, velice přijatelný výsledek a vyrovnaný zápas, nicméně bez zisku bodů. V tomto utkání jsme však na soupeře „vlítli“ již od samého začátku a v první třetině se nám podařilo skórovat hned 5x. Dá se říci, že první třetina rozhodla o osudu utkání, které jsme si hlídali po celý zápas naší výbornou útočnou, poziční a zodpovědnou hrou a soupeři jsme sice dovolili celkem 4x rozvlnit síť, nicméně nám se to podařilo celkem 8x a můžu říct, že jsme si zaslouženě došli pro 3 body do tabulky za vítězství 8:4!

Ve druhém zápase nás čekal dosud jediný neporažený tým celé soutěže Florbal Telč. Do zápasu jsme šli s vědomým, že když jsme v předchozím zápase dokázali celkem s přehledem porazit druhý tým tabulky, proč bychom nemohli porazit i první, a to se také stalo. Od začátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem na hřišti. Dokázali jsme si vypracovat spoustu brankových příležitostí, brankář soupeře byl v neustálé pernamenci a nakonec ze své branky lovil míček 12x! Opět jsme naší výbornou hrou dovolili soupeři skórovat pouze 4x a připsali jsme si velmi cenný skalp prvního mužstva a připsali si další 3 body do tabulky za vítězství poměrem 12:4!

Musím říct, a to jistě mluvím za všechny, co jsme se těchto zápasů účastnili, že jsme předvedli zatím asi nejlepší výkony ne jen letošní sezony ale možná i celé naší historie našeho mužstva. Nyní tým Mužů „jede“ na vítězné vlně 4 zápasů v řadě, kterou se bude snažit prodloužit 13.01.2018 proti SK JeMoBu a FBC Shooters Jihlava B.

Všem bych chtěl za předvedenou hru poděkovat a myslím si, že jsme soupeřům dokázali a ukázali, že i ve Světlé se hraje výborný florbal a že jsme schopni porážet kohokoliv!

Za celý tým Mužů Hobbit7

 

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz