Sezóna je tu!! A bude náročná!

18.09.2017 11:19

Již tento víkend první z našich týmů nastoupí do svých soutěží! Před tím vším je ale třeba se zastavit za tím, co za sebou naše týmy mají za práci.

Mládežnické týmy mají za sebou soustředění - článek připravujeme.. 

Ženy se například účastnily turnaje Czech Open - o tomto turnaji jsme psali zde: florbal-sns.webnode.cz/news/zeny-na-czech-open/.  A právě ženy, se budou letos, stejně jako v lonském roce, možná spoléhat na pomoc svých mladších kolegyn. 

Právě ženy jsou jedním z týmů, který v minulém ročníku velmi překvapil. V celé sezóně totiž bojoval o postup do vyšší soutěže. Až několik smolných proher je o tuto příležitost připravilo. Ženy tak letos budou navazovat na velmi povedenou sezónu a do zápasů půjdou ve většině z pozice favoritek. 

Problémem žen je malý počet hráček. Na Czech open byl tým Světlé z části doplněn hráčkami z Jihlavy. A i v sezóně to bude pro děvčata složité. A proto - BAVÍ TĚ FLORBAL? JSI Z OKOLÍ SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU NEBO Z LEDČE NAD SÁZAVOU? NEMÁŠ ŠANCI SI ZAHRÁT JINDE? SVĚTELSKÉ ŽENY DÁVAJÍ PŘÍLEŽITOST ZAHRÁT SI V JEDNOM Z NEJLEPŠÍCH TÝMŮ NA VYSOČINĚ! 

Kontakt na ženský tým: 

Renata Kohoutová, +420 721 618 596, kohoutovar@seznam.cz

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz