Nejúspěšnější víkend světelských týmů!

14.12.2015 19:46

Druhý prosincový víkend se v historii našeho klubu určitě zapíše do historie. Své zápasy hrála trojice týmů a své zápasy všichni vyhráli. Toho si cení také trenér Tomáš Rosecký, který na svém Facebooku pověsil několik vět ke každému týmu.

"Nejprve DOROSTENCI porazili na jejich hřišti velmi silný tým FBŠ Jihlava 3:2, aby pak otočili zápas s béčkem Okříšek. Jejich mladí, leč šikovní hráči nám dělali dost starostí, ale nakonec jsme v hektickém závěru zápasu, kdy jsme se museli bránit v nesprávně nařízeném oslabení, udrželi vítězství 6:5. A pořád zůstáváme na druhé příčce ze sedmi vyrovnaných družstev."

Dalším týmem, který o tomto víkendu hrály byly juniorky, tentokrát proti Kutné Hoře. "Ty jsme naprosto zaslouženě oplatili minulou porážku výhrou 7:3, doufám před spokojenými diváky. A za týden nás čeká ve Žďáru n/S bitvy se Spartou Praha a Jaroměří o třetí místo v tabulce. Je radost vidět, jak se můžeme, kromě Bohemky Praha a Hradce Králové, rovnat zkušenějším družstvům."

Neděle patřila zápasům dorostenek. "DOROSTENKY málem zastavila porucha mikrobusu, přesto jsme do Chotovin u Tábora dojeli včas a mohli tak zdemolovat oslabený tým Štírek z Českých Budějovic 13:1. Poté následoval přímý souboj o druhé místo v tabulce s domácím Táborem, který jsme zvládli 6:4."

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz