Mužská Liga Třebíč 21. 01. 2017 a její shrnutí

24.01.2017 16:17

V sobotu, dne 21. 1. 2017 jsme vyrazili za dalšími 2 zápasy do Třebíče, kde nás čekali 2 hratelní soupeři, Salamandra Apoly a Snipers Třebíč „B“, kterému jsme měli co „vracet“ z předešlého vzájemného zápasu. Je nutné říci, že jsme, snad poprvé v této sezoně, jeli poměrně oslabeni – 9 lidí do pole + brankář.

Do prvního zápasu jsme šli s tím, že máme na to získat 3 body do tabulky, nicméně hned prvního, bohužel, vlastní gól, nám zhatil všechny plány a naděje. Do konce první třetiny jsme obdrželi ještě jeden, dá se říci, vlastní gól a jeden „normální“. Tuto ztrátu se nám, i přes zlepšený výkon, především v poslední části, kdy jsme stáhli sestavu na 6 hráčů a přes celkem dost slibných šancí, nepodařilo v dalších dvou třetinách dohnat a prohráli jsme, až pro nás si myslím dost krutým výsledkem 3:8.  Je také ale nutno dodat, že poslední 2 branky jsme obdrželi do odkryté branky při naší hře v power-play.

Ve druhém zápase nás čekal o něco těžší soupeř, Snipers Třebíč „B“, kterému jsme měli co vracet a chtěli jsme z tohoto zápasu vytěžit maximum. Hned od začátku zápasu jsme sestavu stáhli na 7 hráčů a musím říct, že jsme na hřišti všichni nechali své maximum. Zápas byl velice vyrovnaný, občas jsme měli více ze hry, občas naopak soupeř. Na obou stranách nebyl využit samostatný nájezd. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo rychle smazat dvoubrankovou ztrátu, a když pak šel soupeř znovu do vedení, i na to jsme dokázali odpovědět. Poté jsme mohli přidat další branky, ale nestalo se tak a naopak nás v posledních vteřinách zachránil výtečnými zákroky skvěle chytající Pichta. Konečné skore 4:4 si myslím, že je naprosto zasloužené pro obě mužstva, vítězství mohla urvat obě.

Všem spoluhráčům, především za druhý zápas, bych chtěl poděkovat za odvedenou práci a výkon na hřišti a myslím si, že když budeme předvádět takové výkony i nadále, další body do tabulky jisto jistě přidáme.