MUŽI: Shrnutí – Liga Telč 18. 2. 2017

22.02.2017 11:43

V sobotu, 18. února 2017, jsme odcestovali za dalšími 2 zápasy do Telče, kde nás čekali 2 rozdílní soupeři. Fbc Orel Nové Město Na Moravě a dosud neporažený tým z Jihlavy, FBŠ Shooters. Čekali nás 2 zápasy za sebou a bylo pro nás určitě přijatelnější, že první z nich jsme hráli s více hratelným soupeřem – i když, jak se říká, každý soupeř je hratelný.

V prvním zápase – proti Fbc Orel Nové Město – jsme věděli, že je v našich silách urvat vítězství, vždyť v našem prvním vzájemném zápase jsme byli lepším týmem, nicméně na body to nestačilo, což jsme tentokrát nechtěli dopustit. Od začátku zápasu jsme na hřišti dominovali, občas se vloudila nějaká ta chybička, ale myslím si, že se nám dařilo zápas kontrolovat a především zásluhou skvělého výkonu našeho brankáře Tomáše Černohlávka a dvou útočníků Michala Košuta a Petra Trtíka, který zaznamenal svůj vůbec první hattrick, jsme zápas dovedli do vítězného konce 7:3 a mohli jsme se tak radovat z dalších bodů do tabulky.
Ve druhém zápase nás čekal, jak jsem již uvedl výše, dosud neporažený tým z Jihlavy. Byl to víceméně opačný zápas oproti tomu prvnímu, nicméně si myslím, že i přes konečnou porážku 2:10 jsme předvedli bojovný a statečný výkon a i když je skore celkem vysoké, je nutné uvést, že 5 branek jsme soupeři víceméně „darovali“ po našich hrubých chybách.

Chtěl bych především vyzdvihnout, ještě jednou, našeho brankaře, který v obou zápasech předvedl velmi dobré výkony a i díky nim jsme se mohli radovat z dalších bodů. Další zápasy nás čekají již za 14 dní na „domácí“ půdě v Ledči nad Sázavou, kdy změříme síly s Přibyslaví a s dalším týmem z Jihlavy, Sabots Jihlava.

Všem spoluhráčům bych rád poděkoval za předvedené výkony a za získání dalších 3 bodů do tabulky a doufám, že to nebyly naše poslední body, ale budeme schopni další vybojovat již v právě domácím prostředí.

Za celé mužstvo mužů Michal Dřínovský

 

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz