MUŽI - Shrnutí – Liga Přibyslav

06.11.2017 09:52

V neděli, 22. října 2017 jsme odcestovali na své další zápasy sezony do nedaleké Přibyslavy, kde nás čekaly soupeři ze Žďáru a Nového Města na Moravě.

V prvním zápase nás čekal velice nepříjemný soupeř – „C“ tým Žďáru. Soupeře nemáme úplně v lásce, což bylo od prvních minut viděti na hřišti. V první třetině jsme byli lepší týmem, což dokazovalo také výsledek po první části hry, vedení 3:0 v náš prospěch. Bohužel, ve druhé třetině jsme „zaspali“ a nechali si dát 5 branek, sami jsme alespoň jednu přidali a do rozhodující části se šlo s tím, že je stále o co hrát. Zápas to byl vyrovnaný, padalo dost branek o čemž svědčí i poslední třetina, ve které celkem padlo dalších 7 branek. Za stavu 6:7 v náš neprospěch jsme dostali 5 minut před koncem jedinečnou příležitost hrát až  do konce zápasu přesilovou hru. Nevyšla však dle našich představ, jelikož jsme v ní dokonce 2x inkasovali a když se nám podařilo v závěru snížit, nic to nezměnilo, že další slibně rozehrané utkání nakonec nepřineslo žádné body do tabulky. Prohra 7:9 o to mrzí o to víc.

Ve druhém zápase jsme si však „spravili“ chuť. V zápase s Novým Městem, jsme byli lepším tým po větší dobu utkání, což se „podepsalo“ na konečném výsledku, kdy jsme Nové Město porazili poměrem 6:3 a připsali si tak druhou výhru a další 3 body do tabulky.

Je ještě také třeba poznamenat, že náš brankář čelil hned 3 samostatným nájezdům (v obou zápasech dohromady) a ve dvou z nich byl úspěšný!
Další 2 utkání odehrajeme 11.11.2017 v Třešti, kde nás čekají Salamandry Apoly a Sabots Jihlava.