MUŽI: Domů přijeli s prázdnou

11.01.2017 20:14

V sobotu, 7. ledna 2017 jsme odcestovali na své první novoroční zápasy v probíhající soutěži, kde nás čekali 2 zápasy, s domácí Telčí „B“ a následně taktéž s Béčkem Snipers Třebíč.

Do prvního zápasu jsme šli z pozice papírového favorita, neboť jsme hráli s domácí Telčí, která byla v tabulce za námi na posledním místě. Musím však podotknout, že to byla naprosto odlišná Telč od té, kterou jsme doma bez žádných problémů porazili. Výkon z naší strany nebyl úplně špatný, ale byl především nevyrovnaný a proto jsme také po prohraných 2 třetinách (první a třetí), nemohli očekávat, že bychom mohli získat nějaké body. V prostřední třetině jsme byli lepší týmem a z toho plynule srovnání skóre. Bohužel pro nás, ve třetí třetině přišel kolaps, ani ne tak fyzický, jako spíš psychický a bylo po zápase. V poslední části jsme dostali 6 branek a o vítězi nemohl být pochyb.

Do druhého zápasu jsme s tím, že bychom přeci jen nemuseli jet domů s prázdnou a po první třetině, kde jsme hráli opravdu výtečný florbal, vše nasvědčovali tomu, že si další body do tabulky připíšeme. Vždyť jsme po první části vedli 5:0! Co ale následovalo od druhé třetiny, nebudu snad ani raději rozepisovat. Naprostý kolaps naší koncentrace a laxní přístup v pohybu všech hráčů vedl k tomu, že po druhé třetině byl stav vyrovnaný 6:6. Přestřelka pokračovala i v poslední třetině, bohužel pro nás se soupeři podařilo vstřelit více branek než nám a tak jsme nakonec po další porážce, tentokrát 9:13, domů přijeli s prázdnou.
Nevím, čím to je, ale v posledních zápasech hrajeme opravdu nevyrovnané zápasy a především třetiny a nedokážeme se na hru soustředit po celý zápas a to je důsledkem, proč jsme již celkem dlouhou dobu nepřipsali žádné další body.

Hned za týden, tj. 14. 1. 2017 hrajeme na „domácí“ půdě v Ledči nad Sázavou odložený zápas s Okříškami a budu doufat, že snad už prolomíme smůlu a zápas dovedeme do bodového zisku.