Junioři poprvé v sezóně poraženi

22.11.2017 10:01

V sobotu 18.11 čekaly na naše juniory na turnaji v Pelhřimově dva zápasy. Prvním soupeřem byl Hippos Žďár n/S. a ve druhém zápase se proti našim juniorům postavila Bystřice nad Pernštejnem.

Světlá nad Sázavou - Hippos Žďár n/S 4:6
Sestava: Hlava - Kučírek, Jelínek, Mašín, Holoubek, Kváš, Šimůnek, Poláková, Liška, Čapek

Branky a asistence:
1. třetina - 6:46 Holoubek (Šimůnek)
2. třetina - 7:13 Šimůnek
3. třetina - 1:17 Kváš, 6:18 Holoubek (Čapek)

Hippos se prosadil hned ve třetí minutě. V první třetině na to dokázal odpovědět Ondra Holoubek. V první části byly vidět šance na obou stranách. Na naší straně je s přehledem neproměňovala Káťa Poláková. Právě díky spáleným šancím první část dopadla 1:1. Ve druhé části se museli junioři potýkat s disciplínou. Během druhé třetiny si hned tři hráči poseděli na trestné. Hippos sice branku nevstřelil, ale díky přesilovkám začal ve druhé třetině naše juniory přehrávat. Dominik Šimůnek individuální akcí tedy snižoval skóre na 2:3. Třetí třetina díky gólům Davida Kváše a Ondry Holoubka v první polovině začala zvyšovat naše šance na body. Nakonci třetí třetiny definitivně rozhodl o výhře Hipposu Boháček. V brance tým podržel Tomáš Hlava.

ASK Bystřice n/P. - Světlá nad Sázavou 3:10

1. třetina - 2:19 Poláková (Čapek), 9:40 Kváš, 12:32 Kučírek (Holoubek), 14:27 Holoubek (Kučírek)
2. třetina - 1:14 Holoubek (Kučírek), 12:06 Holoubek (Kučírek)
3. třetina - 2:16 Poláková, 10:26 Poláková (Čapek), 12:27 Kučírek (Kváš), 14:51 Čapek (Mašín)

Od začátku bylo jasné, že jsou Světelští v zápase favoritem. Hned ve třetí minutě vstřelila svůj první gól za juniory Káťa Poláková. Bystřice se však zmátořila a dokázala vývoj utkání otočit. Netrvalo to však dlouho David Kváš v desáté minutě srovnával skóre na 2:2. V dalším průběhu zápasu dokázali vstřelit hattrick Ondra Holoubek a Káťa Poláková. Pět bodů si připsal v útoku hrající Martin Kučírek (2+3).