Shrnutí turnaje dorostenců očima Jirky Moravce

06.03.2018 10:24

Dorostenci s překvapivou podporou starších žáků (škoda, že jen doma) úspěšně zvládli domácí turnaj.

Sestava byla následující. V bráně Matyáš Kozák, jako dvojka David Coufal a v poli Martin Kučírek, Adam Mašín, Adam Böhm, Martin Pavelka, Milan Tvrdík, kapitán Andrej Čapek, Tomáš Končel, Patrik Hoke, Luboš Brzoň, Josef Smejkal, Petr Filippi, Michal Doležal a Ondřej Zlata.

Do prvního zápasu proti Jaroměřice - SK JeMoBu jsme nastupovali po domluvě na dvě pětky první dvě třetiny a pokud by byl výsledek pro nás pozitivní, na tři útoky. Potřebovali jsme tento zápas vyhrát, abychom se dostali na 4. míste v tabulce. Po dvou třetinách jsme vedli 7:1 a konečný výsledek byl 9:4 pro nás.

Do druhého zápasu jsme nastupovali bez Petra Filippi a Adama Böhma. Tedy jsme hráli na dvě pětky a jeden v útoku na střídání, aby si všichni zahráli. Druhý zápas byl proti TJ Centropen Dačice, a i když je toto družstvo průběžně poslední (během sezóny se dost zlepšili), nebyl to jednoduchý zápas a rozhodla až třetí třetina, kterou jsme vyhráli 4:0 a celkový výsledek byl 6:1 pro nás.

Chtěl bych poděkovat všem co nám pomáhali v pořádání domácího turnaje. A jedna fotka úklidové čety (na to že byla velká účast, tak nás tam moc nezbylo).

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz