Dorostenci první zápas baráže prohráli

03.04.2017 14:44

První duel baráže o první ligu DOROSTENCI prohráli s týmem Došwich Milevsko 3:6. Po skvěle odehrané úvodní třetině, kdy vedli 3:2, přišel bohužel ve druhé třetině kolaps, když domácí čtyřmi góly otočili skóre na 3:6. "Přes naši herní převahu ve třetí třetině nepadla žádná branka.
Tento stav není před odvetou neřešitelný, neboť se ukázalo, že se utkala vyrovnaná mužstva. Oba týmy kvalitními výkony jasně dokazovaly, proč ve svých ligách dominovaly (oba bez porážky)," komentoval zápas Tomáš Rosecký.

Pro domácí Milevsko hrálo několik faktorů: totálně nejhorší povrch haly, se kterým se dorostenci doposud potkali, nesmírně bouřlivá atmosféra v hledišti s asi 200 diváky. "Místy skvělá atmosféra, ale bohužel místy i dost nekorektní publikum... FUJ za ty jejich pokřiky," napsal na Facbooku Florbal Světlá nad Sázavou Tomáš Rosecký.

Odveta se hraje na Velký pátek 14/4 od 12:30 ve sportovní hale v Ledči n/S, kde Milevsku vrátíme třígólovou porážku a postoupíme!!! Přijďte zafandit našim skvěle hrajícím klukům!!

Sestava: Hlava, Kozák - Kváš, Liška, Mašín, Kučírek - Krátký, Šimůnek, Holoubek, Čapek, Filippi, Kalenský, Böhm, Kratochvíl, Kohout..