Domácí turnaj starším žákům vyšel na jedničku

20.10.2016 13:11

Před domácím publikem nás v neděli 16.října čekaly zápasy s SK Juvenis Přibyslav a SK Jihlava. Diváci se rozhodně nenudili, neboť kromě hodně spálených šancí, viděli našich 24 vstřelených branek a jen 7 inkasovaných. Sestavu výrazně ovlivnily i zápasy fotbalu, takže Pavel Boudník hrál jen první zápas, zatímco duo Pepa Smejkal a Luboš Brzoň až ten druhý. Poprvé si zahráli Mates Fišer a Pepa Kahoun. Sestava: Coufal, Kozák – Mašín, Kučírek, Fišer, Boudník – Tvrdík, Böhm, Pavelka, Hofman, Kahoun, Končel, Brzoň, Smejkal.
Sklo Bohemia Světlá n/S – SK Juvenis Přibyslav 13:4 (3:1, 4:0, 6:3)
Góly: 1. Pavelka (Kučírek), 4. Pavelka (Böhm), 13. Böhm (Pavelka), 18. Končel (Hofman), 20. Böhm (Boudník), 21. Pavelka (Böhm), 22. Böhm, 27. Hofman (Končel), 30. Mašín (Kučírek), 31. Böhm (Tvrdík), 33. Böhm (Tvrdík), 37. Mašín (Kučírek), 39. Tvrdík (Pavelka) – 2. Šrámek, 32. R. Sobotka (Šrámek), 35. R. Sobotka, 36. Šrámek (Šubrtová) 
Od staronového účastníka starších žáků jsme nevěděli co čekat, neboť s Přibyslaví jsme se zatím neutkali. Ale od začátku zápasu bylo jasné, že kráčíme za vítězstvím. K vidění bylo i několik pohledných akcí, z kterých se podařilo prosadit. Trochu stínem je obdržení čtyř branek, kdy jsme polevili v obraně. Především poslední třetina byla přestřelkou, když padlo celkem devět branek. Střelecky se zaskvěl Adam Böhm pěti góly a Martin Pavelka hattrickem. První góly v kariéře zaznamenali Honza Hofman a Tomáš Končel.
Sklo Bohemia Světlá n/S – SK Jihlava 11:3 (7:3, 2:0, 2:0)
Góly: 3. Smejkal (Tvrdík), 4. Brzoň (Končel), 4. Pavelka, 8. Mašín (Brzoň), 8. Smejkal (Pavelka), 9. Mašín, 9. Tvrdík, 20. Mašín (Brzoň), 22. Böhm (Kučírek), 35. Brzoň (Mašín), 38. Tvrdík (Pavelka) - 4. Novák (Holoubek), 7. Barimov, 13. Novák
S tímto soupeřem jsme se již potkali loňský rok a výsledkově jsme navázali další jednoznačnou výhrou. V první třetině jsme se brzo ujali vedení, ale soupeř dvakrát dotáhnul na rozdíl jediné branky. V osmé a deváté minutě jsme vsítili hned čtyři góly, na což kluci z Jihlavy nenašli pořádnou odpověď. V druhé a třetí třetině jsme nedovolili hostům vstřelit gól, přičemž my jsme přidali další čtyři góly. Mohlo jich být i více, ale nepřesná koncovka to zhatila. Nejlépe se vedlo Adamu Mašínovi, který nasázel hattrick. Dvě trefy přidali Luboš Brzoň, Josef Smejkal a Milan Tvrdík.
„Pro trenéra pohodový turnaj, kdy od začátku obou utkání bylo jasné, že jsme lepším týmem. Určitě musí potěšit mnoho nastřílených gólů, navíc několik jich padlo po skvělých kombinačních akcích. Výborně se jeví noví kluci, už po čtvrtém zápase mají na kontě kanadské body. Trochu mě mrzí občasná laxnost v obraně, kdy jsme několikrát zbytečně inkasovali. Další turnaj ve Žďáru n/S bude určitě těžší, neboť se utkáme s oběma žďárskými týmy. Béčko Hipposu, zvaný Benjamins, bychom měli porazit, s áčkem očekávám vyrovnaný duel,“ uvedl trenér Tomáš Rosecký

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz