Do třetice juniorky a jejich turnaj

20.10.2015 17:17

Sportovní hala Ledeč nad Sázavou - neděle 18. říjen. Místo a čas, kdy poprvé hrály naše juniorky doma. Většina týmu je tvořená dorostentenkami a na hře to je občas vidět. I tak se ale naše holky nemusí za nic stydět Především za nedělní zápasy.

První zápas odehrály proti FBC Žďár nad Sázavou. Již v první minutě se ale ukázalo, že začátky zápasů se nesmí podceňovat. Světlá rychle prohrávala, ale zvládla první třetinu otočit. Bláznivý zápas pokračoval i v dalších třetinách a nakonec z toho byla parádní přestřelka, kterou Světlá vyhrála 8:7.

Druhý zápas nás postavil proti Kutné Hoře. Děvčata na zápas musela čekat opravdu dlouho a možná se i to na našem výkonu dalo poznat. I tak šlo ale o bojovný výkon a prohra 4:6 se dá stále, s ohledem na mládí týmu považovat za dobrý výsledek.

Nyní mají juniorky na kontě dvě prohry a dvě výhry. Příští turnaj budou juniorky hrát proti lídrům tabulky. Hradci Králové a Bohemians Praha.