Divoká neděle juniorských týmů

29.10.2017 20:40

Komplikace provázaly odjezdy juniorských týmů. Zatímco juniorky kvůli nepříznivému počasí neodjely do Českých Budějovic (kde měly hrát dva zápasy - proti Panthers Praha a Plzni - pozn.), junioři i přes úklid stromů, který se jim postavil do cesty, do Dolní Cerekve dorazili. Ovšem i Cerekvi se turnaj skoro nekonal. Kvůli výpadkům energie junioři do poslední chvíle před odjezdem nevěděli, zda se turnaj uskuteční nebo ne. Jedinou pozitivní zprávou, alespoň pro tým juniorů bylo to, že se s nimi na zápasy rozhodla odjet juniorka Kačka Poláková, což bylo pro útočné řady velké posílení.

Sestava junioři: Hlava - Kučírek, Mašín, Liška - Holoubek, Kváš, Krátký, Šimůnek, Poláková

FBŠ Jihlava - Světlá nad Sázavou 5:3

Zápas začali junioři nebojácně. Jihlavskému týmu dělal o problém vysoké napadání od Světelstkých. Světelští k tomu navíc přidali i důslednou obranu, i díky ní skončila první třetina 0:0. Do druhé třetiny ale náš tým nevstoupil dobře, hned v úvodu totiž inkasoval nešťastnou branku. Jihlava tak vedla 1:0. Našim klukům se ale podařilo srovnat a druhá třetina nakonec přinesla střelecké hody, které skončili za stavu 3:3. Ve třetí třetině rozhodl Ondra Holoubek gólem po spolupráci s Kačkou Polákovou. Na konečných 5:3 vstřelil gól Jára Krátký do prázdné branky.

Výborný výkon podal v brance Světlé Tomáš Hlava.

Spartak Pelhřimov - Světlá nad Sázavou 0:4

Junioři šli do druhého zápasu po velmi krátké pauze - 10 minut. I díky únavě bylo tempo zápasu od začátku nižší. Světlá si ale vytvářela velké šance, bohužel zůstaly neproměněné. Po první třetině vedla Světlá 2:0, dva góly na své konto připsal Ondra Holoubek. Ve druhé třetině Ondra završil hatrick a navíc přidal ještě i čtvrtý gól. Třetí třetina byla již jen "udržovací" a Světlá si tak domů vezla všech 6 bodů.

Fotografie přidaná k článku vznikla při uklízení manťáků - kvůli tomu že našemu týmu vyšli organizátoři vstříc, jsme totiž pomáhali uklízet :-)

 

Zpět

Kontakt

Florbalový klub Světlá nad Sázavou
Panuškova 1094, Světlá nad Sázavou, 58291

tel. Renata Kohoutová : +420 721 618 596
tel. Tomáš Rosecký : +420 605 723 607
Další maily: jirimoravec@post.cz, kohoutovar@seznam.cz, zahradnickova.barbora@seznam.cz, tomas.rosecky@seznam.cz